Mikołajki / Zełwągi

Lokalizacja

Teren działek inwestycyjnych znajduje się na Mazurach, niedaleko od miasta Mikołajki, które słynie z wielu atrakcji turystycznych. Na jego granicy znajduje się obszerny Mazurski Park Krajobrazowy, a zaledwie jeden kilometr w linii prostej oddziela go od pięknego jeziora Majcz Wielki, do którego prowadzi malownicza ścieżka przez las. Teren jest również położony zaledwie 550 metrów w linii prostej od brzegu jeziora Inulec oraz 1,9 km od piaszczystej plaży wiejskiej z placem zabaw nad Jeziorem Inulec. W okolicy znajduje się wiele innych popularnych jezior Mazurskich, takich jak jezioro Tałty i Mikołajskiego, jezioro Łuknajno (rezerwat biosfery), jezioro Śniardwy oraz jezioro Gardyńskie, które są oddalone o 6 km od terenu działek inwestycyjnych.

...

Mikołajki to malownicze miasteczko położone na Mazurach, które jest popularnym celem turystycznym w Polsce. Okolica obfituje w atrakcje dla miłośników przyrody, aktywnego wypoczynku oraz ciekawych miejsc kulturalnych. W Mikołajkach znajduje się wiele portów i wypożyczalni sprzętu wodnego, dzięki którym można odkryć piękno licznych szlaków wodnych i jezior. Turystom zimowym polecamy stok narciarski Gołębiewski, a miłośnikom relaksu baseny wodne, sauny i jacuzzi w Tropikana Aquapark w Hotelu Gołębiewskim.

 

Warto również odwiedzić ulicę Michała Kajki, która jest najstarszą i najdłuższą ulicą w Mikołajkach i zapewnia wiele miejsc do przyjemnego spędzania czasu. Tu znajdują się liczne puby, bary, restauracje, sklepy, hoteliki i kwatery prywatne. Warto także zwiedzić Muzeum reformacji polskiej, które jest pierwszym muzeum w Polsce poświęconym w całości historii polskiej reformacji.

W okolicy Mikołajek znajduje się wiele jezior, takich jak Tałty, Mikołajskie, Inulec, Śniardwy, Majcz Wielki, Łuknajno, Juksty, które można zwiedzać na rejsach turystycznych organizowanych przez Żeglugę Mazurską. Polecamy również wizytę w Wiosce Galindów, położonej 12 km od Mikołajek, gdzie można zobaczyć między innymi kamienne kręgi, domy Galindów oraz leśne uroczyska i pieczary.

 

Warto też odwiedzić inne ciekawe mazurskie miasta, takie jak Mrągowo z pysznym jedzeniem, promenadą nad jeziorem, piknikiem country itd., Pisz, Ruciane-Nida, Giżycko oraz Orzysz. W sezonie odbywa się tutaj wiele imprez cyklicznych, regat, festiwali, w tym Festiwal Szantowy, Rajdowe Mistrzostwa Świata oraz Mazurski Festiwal Rybny, co sprawia, że okolica Mikołajek jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla turystów.

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

  Kup na raty 0% bez banku

  Raty już od 1090 zł miesięcznie

  Możliwy zakup za gotówkę lub na raty 0% bez banku. Nie sprawdzamy zdolności kredytowej, nie wysyłamy informacji do żadnej bazy danych i nie sprawdzamy baz BIK ani innych. Zakup na raty również nie wpływa też na Państwa zdolność kredytową.

  Przy zakupie na raty wymagana jest wpłata własna w wysokości 15% wartości działki i wtedy przenosimy własność działki na kupującego. Po kliknięciu w działkę na mapie poniżej lub w tabeli podane są już raty uwzględniające wpłatę własną.

  Mapa działek

  Najedź kursorem na wybraną działkę i kliknij - pojawi się okienko z podanym metrażem, numerem oraz ceną działki.

  Znaleziono:0 działki
  Status: Wszystkie
  Powierzchnia
  20 m250 m2
  Numer
  Powierzchnia
  Status
  Cena
  Cena (72 raty)
  Cena (120 rat)
  Cena (240 rat)

  Film z działek nakręcony w maju 2023 roku

  Zadzwoń

   Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.