Wozławki

Lokalizacja

Są w Polsce takie miejsca, gdzie czas płynie jakby wolniej, gdzie żyje się spokojnie i po prostu dobrze. Do takich niewątpliwie należy wieś Wozławki. Wozławki to niewielka wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim. Wieś jest położona wśród malowniczych pól i lasów niedaleko rzeki Pisa. Jest to miejsce idealne na odpoczynek na łonie natury. Miejscowość jak i jej okolica oferuje wiele atrakcji, w tym zabytki, przyrodę i aktywny wypoczynek.

...

Działki położone są w bardzo ciekawej lokalizacji. Do samego pięknego i malowniczego Lidzbarka Warmińskiego mamy niecałe 30 minut drogi. Odległości do większych : Mrągowo-50min, Olsztyn- 60min, Mikołajki-75min, Giżycko-70min, Elbląg-niecałe 2 godziny, Warszawa- ok. 3,5 godziny.

 

Nad wsią Wozławki góruje gotycki kościół św. Antoniego Opata z XIV wieku wpisany do rejestru zabytków. Do wyjątkowych elementów tego obiektu należy kaplica św. Brunona z bogatą barokową polichromią wnętrza. Sam kościół otoczony jest starym cmentarzem. 

 

We wsi znajdziemy aż osiem unikatowych warmińskich kapliczek przydrożnych. Dwie z nich są datowane na lata 1867 i 1887. Są dobrze utrzymane przez mieszkańców i są nieodłącznym elementem tutejszego krajobrazu.

 

Miłośnicy wędkarstwa nie będą zawiedzeni. Rzeka Pisa jest największą mazurską rzeką. Ma około 80 km długości. Charakteryzuje ją czysta woda, w której przeważają okazy jak boleń, kleń, jaź, certa i brzana.

Pasjonaci rowerów także będą usatysfakcjonowani. A to wszystko za sprawą Żółtego Szlaku, który przebiega przez Wozławki. Całkowita długość szlaku rowerowego to 26 km, a przebiega on przez następujące miejscowości:
Bisztynek - Sułowo - Rokitnik - Trutowo - Wozławki - Warmiany - Paluzy - Łędławki – Bisztynek. Cała trasa w pięknym otoczeniu przyrody.

 

Niedaleko Wozławki warto zwiedzić:
• Pałac w Osiece (Biały Książę – 1861 r.) – pałac w stylu włoskim wraz z zespołem parkowym 
• Wskrzeszony Pałac w Galinachz XIX wieku . Przy pałacu działa Klub Jeździecki "Galiny". Można pojeździć konno lub wynająć bryczkę. Miejscowa atrakcja - Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody - odbywa się na przełomie lipca i sierpnia
•   Zabytkowy Dwór w Sułowie z XIX wieku
•   XVIII-wieczny spichlerz w Bartoszycach, w którym mieści się restauracja polska z silnymi akcentami kresowymi
•   Diabelski Kamień w Bisztynku – największy w Europie głaz narzutowy        •   Rezerwat Przyrody Polder Sątopy-Samulewo

 

...

Jezioro Kikity 21 minut
Jezioro Kikity 21 minut
Żółty szlak rowerowy 26 km
Żółty szlak rowerowy 26 km
Rezerwat Przyrody Polder Sątopy-Samulewo 20 minut
Rezerwat Przyrody Polder Sątopy-Samulewo 20 minut
Rzeka Pisa idealne miejsce dla wędkarzy
Rzeka Pisa idealne miejsce dla wędkarzy
Jezioro Luterskie 15 minut
Jezioro Luterskie 15 minut
Lidzbark Warmiński - 32 minuty
Lidzbark Warmiński - 32 minuty

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

  Kup na raty 0% bez banku

  Możliwy zakup za gotówkę lub na raty 0% bez banku. Nie sprawdzamy zdolności kredytowej, nie wysyłamy informacji do żadnej bazy danych i nie sprawdzamy baz BIK ani innych. Zakup na raty również nie wpływa też na Państwa zdolność kredytową.

  Przy zakupie na raty wymagana jest wpłata własna w wysokości 15% wartości działki i wtedy przenosimy własność działki na kupującego. Po kliknięciu w działkę na mapie poniżej lub w tabeli podane są już raty uwzględniające wpłatę własną.

  Mapa działek

  Najedź kursorem na wybraną działkę i kliknij - pojawi się okienko z podanym metrażem, numerem oraz ceną działki.

  -40% rabatu przy zakupie za gotówkę

  Promocja do KOŃCA KWIETNIA

  Przy zakupie kilku działek za gotówkę możliwość negocjowania warunków.


  KONIEC PROMOCJI 30.04.2024

  Znaleziono:0 działki
  Status: Wszystkie
  Powierzchnia
  20 m250 m2
  Numer
  Powierzchnia
  Status
  Cena
  Cena (72 raty)
  Cena (120 rat)
  Cena (240 rat)

  O inwestycji

  Nasz kompleks to projekt 32 działek rolnych, każda o powierzchni trochę ponad 3000 m2, na których można będzie postawić domy jednorodzinne po uzyskaniu warunków zabudowy. Inwestycja w zakup naszych działek w tym kompleksie to doskonała okazja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój a także chcą zainwestować w swoją przyszłość. Inwestycja w ziemię to najbezpieczniejsza inwestycja,      która gwarantuje wzrost cen i wartości nieruchomości w przyszłości.

  O inwestycji

  Oaza ciszy i spokoju

  Uwięzieni w biurowcach, centrach handlowych, poruszając się po ulicach wybetonowanych miast, z sentymentem wspominamy wakacje z dzieciństwa, kiedy spędzaliśmy całe dnie na podwórku, często na wsi  włócząc się po dzikich zakątkach i odkrywając wspaniałości przyrody.
  Jeśli brakuje Ci obcowania z przyrodą to dobrym sposobem będzie zarówno weekendowy wypad jak i wakacje w miejscu, gdzie otaczać Cię będzie niczym nieskrępowana przyroda. 
  Nasze działki położone wśród łąk i pól to oaza ciszy i spokoju. Tutaj na nowo odbudujesz swoje więzi z naturą zakładając ogród, warzywnik lub niewielki sad.

  Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.