Ostrowite

Lokalizacja

Zapraszamy do Ostrowitego, urokliwej miejscowości w powiecie lipnowskim. Tutaj, zaledwie 900 metrów od działek, znajduje się piękne Jezioro Ostrowite. Natomiast 15 minut od kompleksu znajduje się Jezioro Orłowskie - to prawdziwy klejnot wśród polskich jezior. Dzięki swojej głębokości wynoszącej około 32 metry oraz naturalnemu procesowi samooczyszczania, uchodzi za jedno z najczystszych jezior w kraju. Charakterystyczny kształt tego polodowcowego jeziora rynnowego sprawia, że jest ono niezwykle malownicze, a południowo-zachodnie wybrzuszenie dodaje mu jeszcze więcej uroku.

...

Działki położone są w idealnej lokalizacji - tylko 7 minut od uroczego miasta Lipna, znanego z festiwalu filmowego na cześć Poli Negri. Nasze działki to także świetny punkt wypadowy do pobliskich miast, takich jak Włocławek (zaledwie 29 minut drogi), Ciechocinek (57 minut), Toruń (70 minut) oraz Warszawa (niecałe 2,5 godziny drogi).

 

W okolicy znajduje się wiele pięknych jezior - już 5 minut od działek znajduje się Jezioro Ostrowite, a w odległości od 10 do 35 minut samochodem można dotrzeć do malowniczych Jezior Orłowskiego (Piaseczno), Włocławskiego, Wielkiego, Łęckiego, Lucieńskiego, Soczewki, Białego oraz Stawów Chałacie i Rezerwatu Jezioro Rakutowskie.

 

Dodatkowo, w okolicy istnieje możliwość spływów kajakowych na malowniczej rzece Wkrze (39 minut drogi), można zwiedzić 700-letni zamek w Golubiu-Dobrzyniu z turniejami rycerskimi (25 minut drogi), zobaczyć imponującą Tama na Wiśle we Włocławku (25 minut drogi) lub spacerować po pięknym rynku w Toruniu (70 minut drogi).

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup działki u nas, przenosimy własność działki na Ciebie aktem notarialnym już na samym początku, nawet w przypadku wyboru opcji ratalnej. Nie czekaj, nasze działki to idealna inwestycja dla każdego, kto pragnie spokoju i kontaktu z naturą, bez rezygnacji z wygody i dostępności do najważniejszych punktów w regionie.

...

Jezioro Orłowskie - 15 minut
Jezioro Orłowskie - 15 minut
Dużo lasów
Dużo lasów
Jeziora do pływania - 5 minut
Jeziora do pływania - 5 minut
Place zabaw w Lipnie - 8 minut
Place zabaw w Lipnie - 8 minut
Jezioro Ostrowite - 2 minuty
Jezioro Ostrowite - 2 minuty
Jezioro Chełmickie - 14 minut
Jezioro Chełmickie - 14 minut

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

  Kup na raty 0% bez banku

  Raty już od 500 zł miesięcznie

  Możliwy zakup za gotówkę lub na raty 0% bez banku. Nie sprawdzamy zdolności kredytowej, nie wysyłamy informacji do żadnej bazy danych i nie sprawdzamy baz BIK ani innych. Zakup na raty również nie wpływa też na Państwa zdolność kredytową.

  Przy zakupie na raty wymagana jest wpłata własna w wysokości 15% wartości działki i wtedy przenosimy własność działki na kupującego. Po kliknięciu w działkę na mapie poniżej lub w tabeli podane są już raty uwzględniające wpłatę własną.

  Mapa działek

  Najedź kursorem na wybraną działkę i kliknij - pojawi się okienko z podanym metrażem, numerem oraz ceną działki.

  Działki z numerami od 42 do 46 posiadają już warunki zabudowy.
  Na każdej z nich można postawić dom o powierzchni do 145 m2.

  40% rabatu przy zakupie za gotówkę

  Promocja ograniczona czasowo

  Przy zakupie kilku działek za gotówkę możliwość negocjowania warunków.


  KONIEC PROMOCJI 31.05.2024

  Znaleziono:0 działki
  Status: Wszystkie
  Powierzchnia
  20 m250 m2
  Numer
  Powierzchnia
  Status
  Cena
  Cena (72 raty)
  Cena (120 rat)
  Cena (240 rat)

  O inwestycji

  Ponad 8000 m2 części wspólnej

  Nasz kompleks to projekt 27 działek, o powierzchni ok. 1000 m2, na których można będzie postawić domy jednorodzinne. Oraz 45 małych działek, są to parcele które mają średnio po ok. 500 m2. na których można postawić budynki do 35 m2. Naszą ideą jest obcowanie z przyrodą i czerpanie z jej dobrodziejstw. Dlatego też każdy właściciel działki ma udział w części wspólnej o powierzchni 8451 m2. Na terenie części wspólnej jest las, miejsce na grill i plac zabaw oraz staw.

  O inwestycji

  Załóż swój ogród permakulturowy

  Marzysz o wakacjach na wsi, ale jednocześnie chcesz cieszyć się własnym ogródkiem i uprawami? Nasze małe działki to idealne rozwiązanie dla Ciebie! W naszej urokliwej okolicy możesz korzystać z dobrodziejstw natury, hodując swoje ulubione warzywa, zioła, a nawet drzewa owocowe! To idealne miejsce na spokojne wakacje w pięknym, naturalnym otoczeniu, gdzie możesz cieszyć się wypoczynkiem i jednocześnie rozwijać swoje pasje.

  O INWESTYCJI

  Nasz kompleks to projekt 27 działek, o powierzchni ok. 1000 m2, na których można będzie postawić domy jednorodzinne. Oraz 45 małych działek, są to parcele które mają średnio po ok. 500 m2. na których można postawić budynki do 35 m2. Naszą ideą jest obcowanie z przyrodą i czerpanie z jej dobrodziejstw. Dlatego też każdy właściciel działki ma udział w części wspólnej o powierzchni 8451 m2. Na terenie części wspólnej jest las, miejsce na grill i plac zabaw oraz staw.

   

   

  O INWESTYCJI

  Małe działki są miejscem w którym możemy korzystać z dobrodziejstw ziemi i uprawiać dla własnych potrzeb różne warzywa lub zioła. Możemy posadzić drzewa owocowe i cieszyć się łącząc wypoczynek razem z ideą promocji naturalnych upraw i korzystania z nich. Z naszej strony będziemy promować własną uprawę i podpowiadać jak możemy na tym przy okazji zarabiać.

   

  Są one świetną alternatywą dla działek ROD i w przeciwieństwie do ROD u nas nabywasz działkę aktem notarialnym na własność.

  Ziemia co roku zyskuje na wartości, dlatego działki są naprawdę korzystnym produktem inwestycyjnym. Stale rozwijająca się okolica dodatkowo powiększa wartość Twojego gruntu. Pomnażaj więc swój kapitał, inwestując w ziemię. Zabezpieczasz nie tylko miejsce na atrakcyjny wypoczynek dla siebie lub rodziny, lecz także inwestujesz w najpewniejszą lokatę.

  Ziemia jest dobrem, którego nie można wyprodukować, a wartość działek w Polsce odbiega daleko od europejskiej. Wszystkie te okoliczności dodatkowo zwiększą wartość zakupionej przez Ciebie nieruchomości. Dzięki temu, jeśli w przyszłości zdecydujesz się na jej sprzedaż, zainwestowana kwota przyniesie dodatkowy zysk.

  CIEKAWA OKOLICA

  Walory turystyczne

  Ostrowite leży w powiecie lipnowskim. Działki leżą bardzo blisko jeziora Ostrowite, zaledwie 900 metrów. W połowie drogi do jeziora po sąsiedzku z działkami znajduje się Winnica Bona Terra. Cudowne miejsce w którym zakosztujemy pysznych win oraz innych wyrobów. Z działek rozpościera się widok na winnicę a kontakt z właścicielką Agnieszką pozwoli nam nie tylko zakosztować owoców winnicy, ale dowiedzieć się dużo o innych ciekawych miejscach. Jakieś 7 minut od działek jest największa w Polsce ekologiczna hodowla kóz. Możemy tam nie tylko zobaczyć gospodarstwo, ale kupić świeże produkty takie jak mleko i mięso. A gdy będziemy już głodni, to najlepiej nas ugości Mirosława Wilk w swojej Wilkowej Chacie. Zaznacie tam gościnności jakiej już mało a jedzenie i własny pieczony chleb będzie się śnił po nocach.

   

  A tak o swojej krainie piszą włodarze powiatu lipnowskiego:

  Powiat Lipnowski to miejsce, gdzie piękno przyrody nierozerwalnie łączy się z barwną historią i tradycją. Pasmo wzniesień ciągnące się od okolic Grodzenia, przez Chrostkowo w kierunku Rypina nadaje temu regionowi malowniczy charakter. To miejsce pod wieloma względami fascynujące. Pofałdowany, polodowcowy teren bogaty w srebrzyste jeziora, potoki i przecinające go rzeki, przyciąga licznymi atrakcjami turystycznymi. Różnorodność fauny i flory, rozległe obszary leśne cieszące się powodzeniem grzybiarzy, to sprzyjające warunki do rozwijania swoich pasji. Rowerzyści, amatorzy sportów wodnych, a także wędkarze i turyści z pewnością znajdą coś dla siebie. W urzekających miasteczkach i wioskach, z których większość ma swoje korzenie w odległym średniowieczu, życie nadal toczy się w spokojnym, własnym rytmie. Wiele z tych miejsc zachowało cenne zabytki architektury; kościoły, kaplice, ruiny zamków. Burzliwa historia pozostawiła sporo śladów na tej ziemi, gdzie od wieków mieszają się wątki wielokulturowe. Koneserzy aktywnego wypoczynku docenią atmosferę tego regionu delektując się charakterystyczną, biesiadną atmosferą i nieskażoną przyrodą.

   

  Ziemia Lipnowska - malowniczy zakątek naszej Ojczyzny, stanowi swego rodzaju oazę spokoju wabiącą licznymi osobliwościami przyrodniczymi, krajobrazowymi, turystycznymi i kulturalnymi. Wielbicielom tej ziemi natura ofiarowuje niezapomniane chwile o każdej porze roku. Lipnowski krajobraz dostarczy wędrowcy wiele romantycznych przeżyć. Są tu miejsca, które tworzą niepowtarzalną scenerię, nastrój natchnień i zadumy nad pięknem i rozmaitością form życia.

   

  Urzekające krajobrazy; bogactwo zwartych kompleksów leśnych oraz spora ilość jezior i rzek decydują o wyjątkowej atrakcyjności Powiatu. Malowniczo usytuowana, w międzyrzeczu Wisły, Drwęcy i Skrwy pradawna Ziemia Dobrzyńska, do której przynależy Powiat Lipnowski, leży na pograniczu dawnych grup plemiennych: Wielkopolan, Pomorzan i Mazowsza. Od południa i zachodu graniczy z Kujawami, z Ziemią Chełmińską i Michałowską od północy, z kolei od strony wschodniej z Mazowszem. Położona na szlaku nadwiślańskim mazowiecko – kujawsko – chełmińskim, w przeszłości najsilniej związana była z Mazowszem Płockim. Położenie regionu oraz działanie historii sprawiły, że od wieków utrzymały się różnorodne wpływy kulturowe. W wielu miejscowościach zachowały się regionalne przykłady architektury drewnianej. Cenne zabytki, takie jak: ruiny zamku krzyżackiego w Bobrownikach, liczne grodziska wczesnośredniowieczne, obiekty architektury sakralnej, a także imponujące zespoły pałacowo-parkowe.

   

  Odwiedzający naszą krainę turyści zawsze miło wspominają miejscową gościnność i obyczaje, które zachęcają do powrotu w te strony. Atrakcję stanowią również cykliczne imprezy organizowane na terenie całego Powiatu m.in. dożynki, „Sołtysiada” czy cieszący się coraz większym zainteresowaniem Festiwal Kultury Ranczerskiej. Perełką dla miłośników kina – zarówno współczesnego, jak i z okresu międzywojennego – jest Przegląd Twórczości Filmowej „Pola i Inni”, w którym aktywnie i chętnie uczestniczą gwiazdy polskiego filmu i teatru.

  Jezioro Orłowskie - 15 minut
  Jezioro Orłowskie - 15 minut
  Dużo lasów
  Dużo lasów
  Jeziora do pływania - 5 minut
  Jeziora do pływania - 5 minut
  Place zabaw w Lipnie - 8 minut
  Place zabaw w Lipnie - 8 minut
  Jezioro Ostrowite - 2 minuty
  Jezioro Ostrowite - 2 minuty
  Jezioro Chełmickie - 14 minut
  Jezioro Chełmickie - 14 minut
  Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.