Gorce - Ochotnica Górna

Lokalizacja

Ochotnica Górna jest malowniczo położoną miejscowością u podnóży Gorców w wąskiej i długiej kotlinie rzeki Ochotnica oraz jej dopływów: Jaszcze, Jamne, Błaszczki, Majdowski Potok, Furcówka, Potok Ciepielowski, Mostkowy Potok, Groniowski Potok, Jurkowski Potok. Od zachodniej i północnej strony tereny wsi podchodzą aż pod Przełęcz Knurowską (846 m n.p.m.) i wierzchołki głównego gorczańskiego grzbietu biegnącego od Gorca po Jaworzynę Kamienicką, od południa wciskają się w kotliny długiego Pasma Lubania. Nad osiedlem Jamne znajduje się schronisko Gorczańska Chata „GOCHA” (d. Hawiarska Koliba). Liczne pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne. Bezpośrednie połączenie prywatnymi busami z Nowym Targiem i Nowym Sączem.

...

Zapraszamy do zakupu działki w urokliwej miejscowości Ochotnica Górna, położonej w Tatrach, gdzie każdego dnia będziecie mieli okazję podziwiać malownicze widoki. Ta piękna okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu, wędrówek górskich oraz uprawiania sportów zimowych, co sprawia, że zakup działki w tym miejscu to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek.

 

W okolicy działa wiele atrakcyjnych wyciągów narciarskich, takich jak wyciąg narciarski na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej, czy też wyciąg narciarski Jaworki Homole w pobliskim Krościenku. W pobliżu znajdują się także malownicze trasy rowerowe, liczne szlaki turystyczne, a także stawy rybne, które stanowią idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa.

Nie brakuje tu również miejsc historycznych, takich jak zabytkowe kościoły drewniane, m.in. kościół św. Anny w pobliskiej miejscowości Frydman czy kościół św. Jana Chrzciciela w Sromowcach Niżnych. W okolicy znajdują się także liczne muzea i skanseny, które pozwalają poznać historię tego regionu, takie jak skansen w Szczawnicy czy Muzeum Pienińskie w Krościenku nad Dunajcem.

 

Jeśli poszukujecie pięknie położonej działki w okolicach Tatr, gdzie na co dzień będziecie mogli cieszyć się malowniczymi krajobrazami oraz aktywnym wypoczynkiem, to ta oferta jest dla Was idealna. Zakup działki w Ochotnicy Górnej to inwestycja na przyszłość, ponieważ wartość nieruchomości w tej okolicy rośnie. Dzięki temu będzie to nie tylko idealne miejsce na wypoczynek, ale również doskonała inwestycja na przyszłość.

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

  Kup na raty 0% bez banku

  Raty już od 2297 zł miesięcznie

  Możliwy zakup za gotówkę lub na raty 0% bez banku. Nie sprawdzamy zdolności kredytowej, nie wysyłamy informacji do żadnej bazy danych i nie sprawdzamy baz BIK ani innych. Zakup na raty również nie wpływa też na Państwa zdolność kredytową.

  Przy zakupie na raty wymagana jest wpłata własna w wysokości 15% wartości działki i wtedy przenosimy własność działki na kupującego. Po kliknięciu w działkę na mapie poniżej lub w tabeli podane są już raty uwzględniające wpłatę własną.

  Mapa działek

  Najedź kursorem na wybraną działkę i kliknij - pojawi się okienko z podanym metrażem, numerem oraz ceną działki.

  - 25% na zakup za gotówkę

  Promocja ograniczona czasowo

  Znaleziono:0 działki
  Status: Wszystkie
  Powierzchnia
  20 m250 m2
  Numer
  Powierzchnia
  Status
  Cena
  Cena (72 raty)
  Cena (120 rat)
  Cena (240 rat)

  O inwestycji

  Niezapomniane widoki i idealna inwestycja

  Inwestycja w zakup działki w tym kompleksie to doskonała okazja dla osób, które cenią sobie piękno i spokój Tatr oraz chcą zainwestować w swoją przyszłość. Działki zlokalizowane są w pobliżu rozwijającej się infrastruktury turystycznej, co gwarantuje wzrost cen i wartości nieruchomości w przyszłości. W Ochotnicy Górnej planowane jest uruchomienie nowoczesnego wyciągu narciarskiego. Również są zmienianie obowiązujące stare plany zagospodarowania na nowe, dopuszczające zabudowę całoroczną.

  O inwestycji

  Dojazd drogą gminną do kompleksu działek

  Działki w kompleksie w Ochotnicy Górnej to nie tylko wspaniałe widoki, ale również łatwy dostęp. Dojazd do działek jest zapewniony, dzięki czemu ich właściciele mogą cieszyć się komfortowym podróżowaniem w każdym momencie. Co więcej, mimo braku nowego planu zagospodarowania terenu, działki są już dostępne do użytkowania, dzięki temu, że można korzystać z przyczep kempingowych, kamperów lub tzw. tiny house. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się wspaniałymi widokami Tatr już teraz, bez konieczności czekania na uchwalenie nowego planu zagospodarowania.

  Serwis używa plików cookie, które są niezbędne do komfortowego korzystania z portalu. Możesz w dowolnej chwili zmodyfikować ustawienia cookie w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.